Zvuková masáž

Zvuková masáž tibetskými spievajúcimi miskami prináša hlbokú relaxáciu. Precítenie vibrujúcich tónov na tele odbúrava napätie a stres, podporuje samoliečiace schopnosti organizmu. Harmonický zvuk misiek nás prepája s univerzom, privádza viac k uvedomeniu si seba ako multidimenzionálnej bytosti. Umožňuje tiež hlbšie prepojenie so Zemou ako vyživujúcou zložkou našich tiel.

Keď vhodíte kameň do vody, vytvárajú sa kruhy. Podobne sa šíri zvuk našim telom, ktoré je zložené z viac ako 70% z vody. Vodu obsahuje aj každá bunka, takže harmonické zvuky misky veľmi jemne uvoľňujú bloky a napätie aj na bunkovej úrovni.

Trvanie zvukovej masáže je 60 minút, ležíte počas nej v oblečení pohodlne na matraci na zemi a zažijete:

  • očistné dymové a zvukové rituály cez misky a Koshi
  • aplikáciu cenných esenciálnych olejov Young Living
  • aplikáciu pomandrov a kvitesencií Aura-Soma
  • zvukovú masáž tibetskou spievajúcou miskou priamo na telo
Zvuková masáž_saraca.sk

Netreba zabúdať na úvodný rozhovor a prípadné zdieľanie po masáži, čiže si na toto stretnutie vyhraďte aspoň 90 minút. Platíte za čas masáže, rozhovor do 30 minút je braný ako súčasť. Na masáž je vhodné mať pohodlné voľné oblečenie (tepláky, tričko).

Esencie Young Living
Section 2
Esencie Young Living

Esencie Young Living sú dary Zeme, aromatické koncentrované extrakty z rastlín, bylín a stromov. Získavané parnou destiláciou, lisovaním za studena alebo odberom živice za kontrolovaných podmienok. Sú to esencie terapeutickej kvality A.

Tibetské misky
Section 2
Tibetské misky

Tibetské misky vydávajú upokojujúce zvuky a jemné vibrácie, ktoré navodzujú pocit vnútornej pohody, stabilizujú energetické centrá do optimálneho vibračného tónu, stišujú nervový systém.

Pomandre a Kvitesencie Aura-Soma
Section 2
Pomandre a Kvitesencie Aura-Soma

Pomandre a Kvitesencie Aura-Soma sú rastlinné výťažky v etanole s energiou kryštálov a farieb, slúžiace na prečistenie a vytvorenie energeticky príjemného prostredia, alebo na navodenie žiadaného emocionálneho stavu.

Vydymovanie
Section 2
Vydymovanie

Vydymovanie je pradávna metóda energetickej očisty tela, používam na ňu rôzne byliny a živicové drevo Palo Santo.

Koshi zvonkohry
Section 2
Koshi zvonkohry

Koshi zvonkohry sú autentické hudobné nástroje z úpätia Pyrenejských hôr s krištáľovo čistým zvukom.

Cenník

ZVUKOVÁ MASÁŽ
30,- Eur/ 60 min.

Menu