Vaginálne mapovanie

Metóda na uvoľnenie panvového dna, ktorá uzdravuje telo aj vzťahy. Je jednou z najefektívnejších metód na rozpúšťanie bolestí a stagnácií na emocionálnej a zároveň aj telesnej úrovni.

Vaginálne mapovanie je návratom k vyššej citlivosti a vnímavosti. Je to nástroj pre väčšie prežívanie samej seba nielen na úrovni sexuality.

Je vhodné:

 • pre ženy so záujmom o hlbšie prežívanie v sexuálnom živote
 • na liečenie po pôrodoch, operáciách, po sexuálnom zneužívaní alebo po akejkoľvek traume v intímnej oblasti
 • pre ženy a dievčatá, ktoré sa chcú viac „cítiť“ a nadviazať spojenie s Yoni, so svojím posvätným priestorom

Benefity vaginálneho mapovania:

 • uvoľňuje, otvára radosti a zmyselnosti
 • rozpúšťa stuhnutia vaginálneho tkaniva
 • umožňuje lepšie vnímanie tela a uvedomenie si svojich hraníc
 • zvyšuje kapacitu potešenia v milostnom živote
 • uzdravuje traumy
 • spúšťa emocionálny detox
 • upravuje menštruačný cyklus
 • prináša zmeny na viacerých životných rovinách
https://www.sashe.sk/TinaaK
"Dovoľte si priestor a čas na prijímanie, na otváranie, na ponor do seba. Kultivácia vzťahu k vlastnému telu vám umožní jeho lepšie vnímanie a navýšenie možností potešenia nielen v milostnom živote."

Pri mapovaní plne rešpektujem hranice a priania klientky. Vytváram bezpečný priestor pre jej uvoľnenie sa a otvorenie, pre návrat do tela. Vďaka tomu môže nastať zvýšenie citlivosti a vnímavosti a otvára sa potenciál viery vo vlastné sily.

Priebeh mapovania

Priebeh mapovania

Na začiatku sedenia rozoberieme priebeh mapovania, klientka hovorí o svojich dôvodoch a zámeroch. Keďže absolútne rešpektujem jedinečnosť ženy s ktorou pracujem, je možné, že na prvom sedení vaginálneho mapovania vôbec nedôjde k intímnym dotykom.

Ženské pohlavie je prijímajúce, má tendenciu pamätať si rôzne druhy prežitkov a zhromažďovať ich. Zvlášť bolestivé skúsenosti spôsobujú necitlivosť a určitý druh zamrznutia. Ak týmto bolestiam a traumám nebol daný voľný priebeh, neboli prežité a vyjadrené, zostávajú uložené v tele. Prejavia sa najčastejšie v intímnom živote ako blokády pre úplné otvorenie sa a užívanie si potešenia a radosti z intimity.

Mapovanie je vlastne odhaľovanie citlivosti vagíny. Prípravou sú jemné dotyky tela mimo intímnych partií. Samotným mapovaním – masírovaním tkaniva vagíny – nanovo prebúdzam jej citlivosť. Spolu s tým sa môžu z tela uvoľňovať aj minulé prežitky a rozpúšťať bolesti, ktoré bránia v prežívaní vlastnej bytostnej podstaty.

Mapovaná žena vedie proces, určuje miesto aj intenzitu dotyku. Ja ju rešpektujem a vedome prevádzam techniky. Počas mapovania spolu intenzívne komunikujeme.

Už po prvom stretnutí ucítite zmenu. Zvyčajne je však potrebných viac stretnutí (napr. 3), aby liečenie a čistenie uvoľnilo priestor pre viac potešenia a radosti.

Táto intenzívna práca na mnohých úrovniach, (nielen na fyzickej, ale  aj  na emocionálnej, duševnej a duchovnej) zaberá 3-4 hodiny za jedno stretnutie. Počas týchto hodín som plne k dispozícii so svojím potenciálom, skúsenosťami a vedomosťami. Tento čas si cením na 75,- Eur za 1 sedenie.

Rozozvučte svoje telo a harmonizujte svoje Bytie. Dovoľte si cítiť sa a vniesť láskyplnú pozornosť do jedného zo zdrojov svojej životnej energie a vitality.

Vaginálne mapovanie_saraca.sk
Menu