Terapia sviečkami

Táto neinvazívna a prírodná terapia bola súčasťou liečenia starovekých aj indiánskych kultúr. Napomáha nástupu vlastných liečivých síl organizmu.

terapia sviečkami Saraca´s Essence Sun

Sviečky sú vyrábané z bavlnenej tkaniny napustenej včelím voskom. Komínový efekt, ktorý sviečky vytvárajú jemne pôsobí na nervové zakončenia, meridiány a pomáha vyťahovať toxíny z tela. Proces ťahu vzduchu zdola nahor, pri ktorom sa vytvára podtlak, umožňuje dostať kondenzát z včelieho vosku (a zmesi bylín, ak je sviečka vyrobená s prísadami) do ucha a celý proces aktivuje látkovú výmenu a lymfatický systém v oblasti ucha. V uchu máme aktívne body všetkých telesných orgánov a veľmi účinne sa tu uvoľňujú energetické a fyzické bloky na celom tele. Teplom sviečky sú stimulované reflexné body, ktorej ďalej prenášajú stimul do nervových dráh a tie nesú vzruchy do orgánov.

Sviečky je vhodné aplikovať pri bolestiach uší, hlavy, zanesených dutinách, pískaní v ušiach, ale aj na odbúranie stresu a napätia, na zlepšenie imunity či pri ostatných poruchách zdravia. K uzdravovaciemu procesu dochádza vo fáze regenerácie, čiže medzi aplikáciami sviečok. Na jeden deň sú odporúčané maximálne 4 aplikácie. Sviečky je možné používať nielen na uši, ale aj na celé telo.

Sviečky neaplikujem pri alergii na včelie produkty, na čerstvé rany, varixy, v tehotnosti, po prekonaní srdcového infarktu a po operácii srdca. 
Terapia sviečkami
6 €1 sviečka (cca 15 min.)
  • telové a ušné sviečky
Menu