Tantrická masáž

Tantrická masáž v Saraca´s Essence Sun vychádza z princípov thajskej a tradičnej indickej masáže. Je rituálom prebudenia tela a potešenia zmyslov. Počas masáže Vám pevnejšou technikou premasírujem celé telo od hlavy až po končeky prstov. Nie ste iba pasívnym prijímateľom/prijímateľkou dotykov, vyžaduje sa Vaša spoluúčasť cez dýchanie. Súčasťou je aj olejová masáž, pri ktorej používam bio rastlinné oleje, ktoré intuitívne doplňujem vysoko kvalitnými esenciálnymi olejmi.

Masáž vykonávam v úcte voči Vášmu aj môjmu telu a smerujem k spriechodneniu energií a privodeniu pocitu spokojnosti. Spokojné telo, ktoré je prijaté vo svojej základnej prirodzenosti vytvára podmienky pre naplnený, slobodný a tvorivý život.

Masáž je dôrazná, ale aj voňavá a hravá. Zrelaxuje myseľ, povzbudí telo. Prevádzam ju v meditatívnom stave,  v súlade s tantrickou filozofiou, ktorá vníma telo ako CHRÁM pre dušu.

Zaručujem pri nej diskrétny prístup a unikátny zážitok.

  • Benefity tantrickej masáže:
  • psychický a fyzický relax
  • odstránenie stresu a napätia
  • prebudenie zmyslov
  • obnovenie životnej sily a vitality
Sraca´s Essence Sun Martina
Saraca´s Essence Sun Logo
„TANTRA je sloboda, priestor pre bytie, rebelstvo. Vnútorná oslava.
Je to chôdza po lane, jedna z najväčších vyvážeností.“

OSHO

Keďže tantrická masáž je menej známa a panuje okolo nej veľa dezinformácií, pridávam zopár faktov o tom, čo Vás pri nej čaká.

Dôležitým prvkom je úvodný rozhovor. O Vašich skúsenostiach, očakávaniach, osobných hraniciach. Preberieme témy, ktoré napomáhajú hladkému priebehu masáže, pri ktorej sa následne obaja – klient/klientka aj ja – môžeme cítiť uvoľnene a bezpečne.

Masáž začína prácou s dychom, naladením sa na seba a svoje vnútro.  Rituál masáže sa vykonáva v bezpečnej atmosfére na matraci, za sprievodu jemnej hudby a svetla. Počas masáže sa postupne dotýkam celého tela, uvoľňujem jeho energetické brány. Vášmu telu je dovolené sa hýbať podľa potreby, emócie je možné vyjadriť zvukom a tým podporiť uvoľnenie energetických blokov. Po celotelovej masáži nasleduje olejové hýčkanie. K tantrickej masáži pristupujem s veľkou úctou voči svojmu, aj klientovmu telu. Pracujem s unikátnosťou každej osoby, ktorej je masáž poskytovaná, vediem masáž k hodnote najvyššieho prežitku radosti z dotyku, uvoľnenia, povolenia, relaxu tela aj mysle.

Pri masáži NEJDE o poskytovanie ŽIADNYCH sexuálnych služieb. Vy ste prijímajúci, ja som dávajúca. Vzájomná interakcia na úrovni dotykov neprebieha. Intímne partie nie sú zámerne stimulované k vyvrcholeniu. Sú iba zahrnuté, ako platná súčasť tela v rámci celostnej masáže, ktorá vedie k prežitiu TU a TERAZ so súčasným uvedomením si vlastnej jedinečnosti. Čiže cieľom masáže sú príjemné zážitky, nie zámerné vyvolávanie orgazmických stavov cez stimuláciu intímnych zón. Orgazmické stavy je možné prežívať nezávisle na intímnych orgánoch, čo Vám táto masáž po spriechodnení energetických brán môže sprostredkovať. Ponechaná sexuálna energia, sviežosť a vitalita ďalej slúži k obohateniu Vášho osobného alebo partnerského života.

Tantrickú masáž nevykonávam kratšie ako 1,5 hodiny. Ponímam ju komplexne ako zážitok pre telo aj dušu, pri ktorom je v mojom záujme pracovať v najvyššej úcte k telu klientky/klienta a zároveň ho s tantrickou hravosťou prebúdzať a hýčkať. Tantrická masáž u mňa je o privodení harmónie, o prebudení tela, o uvedomení si svojich pocitov, svojej prítomnosti alebo neprítomnosti v tele. Je o plnej pozornosti venovanej v daných okamihoch Vášmu telu aj Vašej duši.

Ja som počas masáže odetá v sarongu, Vy buď v sarongu alebo v nahote, čo je predmetom našej dohody pri počiatočnom rozhovore. Vážim si osobné hranice klientiek/klientov a v žiadnom prípade ich neprekračujem. Diskrétnosť a bezpečný priestor pri každej masáži sú mojou prioritou.

Na tantrickú masáž v mojom salóne je dobré vyhradiť si aspoň 2 až 2,5 hodiny. Naozaj ju nerobím menej, takže ak máte úmysel ma prehovoriť na kratšie trvanie, plytváte svojím aj mojím časom.

Masáž v trvaní 3 a viac hodín je vyhradená pre tú skupinu klientov/klientiek, ktorí majú záujem o dlhšie rozhovory pred masážou alebo po nej.

Na konci každej tantrickej masáže máte priestor na krátky oddych a vstrebanie zážitku. Pred masážou, ako aj po nej je možnosť použiť sprchový kút, kde sú k dispozícii hygienické potreby, osušky, sarongy, fén na vlasy.

Tantrická masáž
120 €90-120 min.
Tantrická masáž
150 €150-180 min.
Tantrická masáž
200 €180-240 min.
Menu