Štvorručná relaxačná masáž

Zážitkom absolútneho uvoľnenia a relaxu môže byť masáž, pri ktorej sa Vás dotýkajú štyri ruky. Mimoriadne hýčkavá 4-ručná masáž je momentálne v ponuke.

Ide o olejovú relaxačnú celotelovú masáž v trvaní 1,5 hodiny. Profesionálne hmaty 2 masérok uvoľnia vaše chodidlá, nohy, zadok, chrbát, ruky, brucho, hruď, hlavu. Masáž NEZAHŔŇA intímne partie a NIE JE eroticky ladená. Masírujeme s rešpektom k Vášmu telu a rovnako vyžadujeme rešpekt k nám.

Používame hmaty z klasickej (alebo švédskej) masáže, ktoré výborne uvoľnia svaly, podkožné tkanivo, priaznivo ovplyvnia lymfu a celkovo prispievajú k regenerácii organizmu.

Počas masáže sú v priestore difuzované esencie Young Living, čo prispieva k mimoriadne príjemnému oddychovému zážitku.

Po vzájomnej dohode môžeme tieto vzácne a čisté esencie použiť aj na telo počas masáže.

Štvorručná relaxačná masáž_saraca.sk

Počas 4-ručnej masáže dokonale „vypnete“, pretože mozog nestíha sledovať pohyby štyroch rúk na tele a vy si čoskoro uvedomíte, že najlepšie je iba sa odovzdať a relaxovať. Táto masáž je výborná pre tých, ktorí majú problém odstaviť hlavu a uvoľniť sa.

V podobe poukazu môže byť skvelým darčekom pre masážnych fajnšmekrov..

Dokonalý uvoľňujúci zážitok s odbornými masérskymi hmatmi Vám sprostredkujú Sandra a Martina.

Ak máte záujem o masáž v páre, ponúkam možnosť objednať sa aj na túto lahôdku. Masáž pre dve osoby súčasne sa deje v salóne Liečivá masáž s Nataly – https://www.facebook.com/Lie%C4%8Div%C3%A1-mas%C3%A1%C5%BE-s-Nataly-108932708461023.

Masáž poskytuje Natália a ja.

Cenník

ŠTVORRUČNÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ
110,- Eur/ 90 min.

Menu