Relaxačná masáž

Relaxačná masáž uvoľňuje telo aj psychiku, znižuje svalové napätie. Môže pomôcť pri rôznych  ťažkostiach a nežiaducich stavoch ako je stres, bolesť hlavy, nespavosť. Masáž priaznivo vplýva na kožné a podkožné tkanivo, krvný a lymfatický systém a tým napomáha regenerácii organizmu a udržaniu jeho obranyschopnosti. Patrí medzi najstaršie regeneračné a liečebné prostriedky. Je známa aj ako klasická alebo švédska masáž.

Súčasťou relaxačnej masáže môžu byť procedúry Bankovania, Moxovania alebo Sviečkovania.

Relaxačná masáž

Tento typ masáže je najčastejšie využívaný na masáž chrbta. Na chrbát odporúčam minimálne 30 minút. Na masáž chrbta + krčná chrbtica 45 minút. Segmentová masáž inej časti tela, napr. samostatne dolné alebo horné končatiny je možná v minimálnom trvaní 20 minút.

Celotelová masáž zahŕňa masáž krku, chrbta, sedacích svalov, dolných a horných končatín, prípadne brucha a hlavy. Časovo odporúčam 1,5-2 hodiny.

V prípade masáže chrbta v trvaní 60 minút je možné zníženie ceny na 25,- Eur v závislosti od obtiažnosti masáže.

Bežným doplnkom pri masáži chrbta je prehriatie lávovými kameňmi alebo banková masáž silikónovými bankami. Tieto procedúry s vami vopred konzultujem.

Pri masáži používam na telo rastlinné oleje a intuitívne dopĺňam esenciami.  Zároveň sú v priestore cez ultrazvukový difuzér rozptyľované vysokokvalitné esenciálne oleje značky Young Living.

Bonusom masáže s esenciami Young Living je hýčkanie a revitalizácia tela olejmi, ktoré sú organické (starostlivo sledované postupy od pestovania po destiláciu), vysoko kvalitné (skutočne koncentrované rastlinné extrakty získavané parnou destiláciou, lisovaním za studena alebo odberom živice) a najmä čisté (bez škodlivých syntetických látok).

Doprajte si profesionálnu masáž doplnenú voňavým zážitkom z čistých esenciálnych olejov!

Žiaci, študenti a dôchodci majú zníženú cenu relaxačnej masáže na 12 Eur/30 minút.

Cenník

RELAXAČNÁ MASÁŽ
15,- Eur/ 30 min.
22,- Eur/ 45 min.
30,- Eur/ 60 min.

RELAXAČNÁ MASÁŽ CELOTELOVÁ
45,- Eur/ 90 min.
60,- Eur/ 120 min.

Menu