Raindrop masáž

Je to neinvazívna metóda slúžiaca k posilneniu imunitného systému a k znovunastoleniu harmónie.  Napomáha telu udržať prirodzený tvar chrbtice, pomáha pri infekcii dýchacích ciest, zažívacích alebo hormonálnych problémoch, uvoľňuje svalové napätie, poskytuje úľavu pri bolestí kĺbov a kostí. Pôsobí priaznivo pri celkovom vyčerpaní organizmu.

Raindrop je spojením uvoľňujúcej masáže a aplikácie esenciálnych olejov terapeutickej kvality Young Living.

Viac o RAINDROP masáži
Section 2
Viac o RAINDROP masáži

Techniku vyvinul americký doktor prírodnej medicíny Gary Young. Spojil v nej aplikáciu terapeutických esenciálnych olejov s metódou Vita Flex (masáž reflexných bodov používaných v tibetskej medicíne) a tiež špeciálne masážne postupy indiánskeho kmeňa Lakota. Raindrop má pre ľudský organizmus a psychiku hlboký regeneračný a liečebný prínos.

Raindrop
V čom spočíva PODSTATA ?
Section 2
V čom spočíva PODSTATA ?

Podstata tejto patentovanej terapeutickej masáže spočíva v aplikácii 9 esenciálnych olejov s antibakteriálnymi, protizápalovými a antivírusovými vlastnosťami. Oleje sa aplikujú na chodidlá a pozdĺž chrbtice. Kvapkajú sa na chrbát z výšky zhruba 15 cm, čo simuluje dažďové kvapky (z toho názov Raindrop). Následne sa jemne a ľahko rozotierajú končekmi prstov od bedier pozdĺž chrbtice, cez ramená až ku krku. Tento pohyb stimuluje energetické impulzy, ktoré rozptyľujú esenciálne oleje do celého nervového systému. Tým sa liečia zápalové procesy a vírusové ložiská v okolí chrbtice a upravujú sa výchylky na chrbtici.

POKOJ a HARMÓNIA
Section 2
POKOJ a HARMÓNIA

Na emocionálnej úrovni esenciálne oleje vôňou stimulujú tie časti mozgu, v ktorých sa ukladajú naše pocity a spomienky. Umožňujú tým ich uvedomenie a spracovanie, čím pomáhajú znovunastoleniu harmónie a pokoja.

PRIEBEH masáže
Section 2
PRIEBEH masáže

Celá terapia trvá 45-60 minút, ale vyrovnávací proces liečenia prebieha ešte niekoľko dní. Organizmus dostane možnosť k samouzdraveniu, k zlepšeniu pohyblivosti, k ústupu bolestí a k celkovému zvýšeniu energie.

Pred a po terapii je vhodné zvýšiť spotrebu tekutín, pretože esenciálne oleje prenikajú už po približne 15 minútach krvným obehom do celého tela a podporujú intenzívnu detoxikáciu organizmu. Najsilnejší účinok Raindrop je po 3-4 dňoch.

Terapia sa opakuje podľa potreby.

Cenník

RAINDROP MASÁŽ
50,- Eur/ 60 min.

Raindrop_saraca.sk

Zdroj informácií o YL: www.youngliving.com, ID predajcu: 11362461

Menu