Novoročná 2022 úvaha

Novoročná 2022 úvaha

Ako sa vo svojom živote máte?

Cítite sa skvele, výborne, dobre, mizerne, pod psa…? Uvažovali ste niekedy nad tým, čo všetko ovplyvňuje váš zdravotný a najmä duševný stav? Prečo máte určitý pohľad na svet a ako s okolím interagujete? Kto vlastne môže zato, ako máte?

Kladiete si otázku, či to čo žijete, je maximum možností, alebo tam sú ešte nejaké rezervy?

Ja si tieto otázky kladiem. A považujem za správne a zdravé zaujímať sa o to, ako sa mám. Pretože od konkrétneho pocitového, fyzického a myšlienkového stavu tu a teraz sa odvíja celé moje momentálne aj budúce žitie. Po 40tich rokoch som konečne pochopila, že ja a iba ja som zodpovedná zato, ako sa mám.

Podľa mňa:

Sme viacrozmerné – multidimenzionálne bytosti, ktoré zakúšajú realitu planéty ZEM, nazývanej aj TERRA alebo GAIA. Zem ako živá bytosť je súčasťou galaxie, naša galaxia súčasťou väčšieho systému. Množstvo rozumom neuchopiteľných vesmírnych prepojení vedie až k prvotnému Zdroju – Bohu, Otcovi-Matke. Všetky bytosti vo vesmíre majú v sebe spojenie so Zdrojom skrze prvotný oheň, ktorý je nekonečný a večný ako samotný Zdroj.

Tento oheň v nás, prvotná iskra, plameň Kvetu Života, je tým, čo nazývame DUCH, DUŠA. Nabáda nás  k zamysleniu ako sa nám žije a často nás núti ku zmenám a rastu. Pretože to je základné právo aj určenie každej duše – posúvať sa a rásť smerom k harmónii, vyrovnanosti a nakoniec sa po rôznych skúsenostiach navrátiť ku Zdroju. A že máme nato neobmedzený čas, eóny vekov, rôzne úrovne planét a slobobodnú vôľu, to je fakt. Síce vedecky neoveriteľný, ale pre mnohých vnímavých úplne jasný.

Momentálne žijeme na Zemi vo veľmi prevratnom čase, kedy je prebratie zodpovednosti za svoj život dôležitým krokom na ceste k spokojnému životu. Planéta je na vzostupe do 5. úrovne, jej frekvencie sa zvyšujú a uvedomenie si kto som a kam kráčam je otvorené širokej verejnosti viac ako kedykoľvek predtým.

V starodávnych civilizáciách kedysi vyvolení absolvovali roky príprav, aby mohli dosiahnuť to, čo my teraz môžeme obsiahnuť vo veľmi krátkom čase. Je naozaj iba na nás, ako to uchopíme. Informácií je veľa, stačí si len vybrať tie, ktoré s nami rezonujú. Pretože sme každý unikát, máme svoj pohľad a vnímanie. Nie je tu všetko pre každého, ani my nie sme pre každého.

Prostredníctvom vzájomného rešpektu a uznania ale môžeme vytvoriť nádhernú a pestrú mozaiku spolužitia bytostí rôznych kvalít.

Ako prvoradé vnímam prebratie zodpovednosti a ovládnutie mysle. Je dôležité nedovoliť myšlienkam, aby si voľne lietali hlavou ako chcú a kedy chcú. Naozaj je na čase prebrať svoju silu tvorcu a produkovať myšlienky v súlade s nastavením, že práve ony sú mojou formou manifestácie v tejto hmote.

Čiže – načo myslím, to vytváram. Kam smerujem svoju pozornosť, to rastie. VYBERAŤ SI, načo myslím, pretože to sa potom zákonite prejavuje v mojom živote. Rozhodovať o tom, aký život chcem žiť a v súlade s tým tvoriť. Zároveň s tým samozrejme musíme byť pripravený niesť zodpovednosť svoj prínos k realite tejto planéty.

Zámerom Zdroja nikdy nebolo, aby planéta Zem bola miestom utrpenia a bolesti. To sa žiaľ udialo pred mnohými tisícročiami manipuláciou s ľudskou DNA. Odvtedy sa postupne pracuje na tom, aby sa ľudia vymanili z pút strachu, manipulácie a neslobody, ale tentoraz veľmi záleží na každom jednotlivcovi, kedy sa prebudí a zvnútra perforuje  plášť Zabudnutia. Každý jeden sme dôležitý a potrebný, aby svetlo a láska zvíťazili.

A každý jeden z nás môže začať tým, že prestane veriť médiám, prestane podporovať a umožňovať násilie a zameria svoju pozornosť do vnútra. V tichu si dovolí byť zo sebou a odkrýva svoje pravé ja. Dovolí si priamu komunikáciu s Duchom a začne vnímať, že nielen fyzický svet je reálny. Že aj príroda je živá, že zvieratá aj rastliny cítia a vnímajú, že vždy tu bolo a bude prítomné niečo, čo nás všetkých presahuje. A že rozhodnutia urobené zo Stredu a Ticha, sú najviac prospešné pre nás i celok.

Začnime sa zameriavať sa na  príjemné a dobré veci. Neznamená to nasadenie si ružových okuliarov. Znamená to sňať si okuliare manipulácie a zabudnutia a začať žiť tak, ako si moja duša naozaj praje. Sledovať synchronicity, byť otvorený a láskavý človek. Vnímať okolnosti, byť ohybný v prípade nevyhnutných zmien.

To sú voľby nášho uvažovania, správania sa a našich postojov každý jeden deň, každú sekundu. A tieto sekundy, minúty a hodiny následne formujú naše ďalšie žitie.

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú emailovú adresu.

Menu