Návrat k harmónii

Život na Zemi vnímam ako CESTU, na ktorej sa Dokonalé Vedomie, ktorého sme súčasťou, rozpomína na svoje možnosti.

Naplniť svoj jedinečný potenciál je túžbou každého z nás. Či si to uvedomujeme a priznávame alebo nie, každý z nás je unikátnou čiastočkou VEDOMIA a práve tento svoj unikát túžime žiť a ukázať svetu. A keď v Láske rozkvitne náš kvet a rozsvietime svoje svetlo, prispejeme do nádhernej mozaiky ŽITIA, ktorá môže mať veľa farieb, podôb, vôní a tvarov. Z tejto plnosti môžeme vnímať jedinečnosť a dary seba aj svojho okolia. Dokážeme ich oceniť a spoločne môžeme TVORIŤ SVET, aký si prajeme zažívať. Vo vzájomnej úcte, v rešpekte k inakosti, v podpore, v láske ku všetkému BYTOSTNÉMU. Žitie v harmónii so sebou a s okolím, tvorenie v jedinečnom jazyku univerzálnej LÁSKY.

Ak s Vami tieto slová rezonujú a z nejakého dôvodu sa Vám nedarí zažívať svoj plný potenciál, môžeme sa spolu nato pozrieť cez SPRIEVODCOVSTVO K HARMÓNII.

„Buďte tou ZMENOU, ktorú si prajete vidieť a zažívať vo svojom okolí.“

Viac o TERAPII
Section 2
Viac o TERAPII

Je to sedenie pri ktorom rozoberieme Vašu situáciu a následne podľa aktuálneho nastavenia prevediem terapiu alebo masáž.

Časový rozsah sedenia je približne 1 hodina na rozhovor a 1 hodina na terapiu/masáž.

Priebeh je individuálny a vediem ho intuitívne. Deň, keď budem pracovať s Vami, je vyhradený iba pre Vás ako klienta/klientku. Naladím sa na Vás a poskytnem najvyššie možné sprievodcovstvo, aké bude žiadané/dovolené/možné.

Počas sedenia môžu byť použité ako nápomocné prostriedky:

  • esencie Young Living
  • pomandre Aura Soma
  • tibetské misky
  • polodrahokamy a Andary
  • vydymovadlá

Cena za 2 hodiny sedenia NÁVRAT K HARMÓNII je 50 Eur. Každá ďaľšia začatá polhodina + 15,- Eur.

Cenník

NÁVRAT K HARMÓNII
50,- Eur/ 120 min.

Menu