SA.RA.CA salón ponúka:

Relaxačná masáž

Masáž prináša relaxačný účinok pre telo aj psychiku, znižuje svalové napätie a môže pomôcť pri rôznych ťažkostiach a nežiadúcich stavoch ako je stres, bolesť hlavy, nespavosť.

Antistresová masáž

Uvoľňujúco-energetická masáž cez oblečenie. Vykonáva sa v sede na špeciálnej ergonomickej stoličke.

Kraniosakrálna terapia

Predstavuje súbor jemných dotykov na tele za účelom harmonizácie kraniosakrálneho systému. Kraniosakrálny systém je vnímaný ako pulzácia mozgovomiechovej tekutiny medzi lebkou a krížovou kosťou.

Raindrop

Raindrop (dažďová kvapka) je spojením uvoľňujúcej masáže a aplikácie esenciálnych olejov terapeutickej kvality.
Je to neinvazívna metóda slúžiaca k posilneniu imunitného systému a k znovunastoleniu harmónie.

Lymfomasáž tela a tváre

Masáž lymfatického systému podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu a pomáha proti opuchom alebo chronickej únave. Je taktiež jednou z najužitočnejších procedúr ovplyvňujúcich znižovanie hmotnosti a elimináciu celulitídy.

Dornova metóda a Breussova masáž

Dornova metóda aktívne pomáha pri bolestiach chrbtice, kĺbov, pri skolióze. Je to jemná manuálna terapia, pomocou ktorej sú kĺby, stavce aj brány energie bezpečne a presne uvedené do pôvodných správnych polôh.

Reflexná masáž chodidiel

Blahodárny spôsob posilnenia imunitného systému cez stimuláciu jednotlivých bodov na chodidle. Nachádzajú sa tu zóny súvisiace s celým telom, pravé a ľavé chodidlo predstavujú dve polovice ľudského tela.

Sviečkovanie

Táto neinvazívna a prírodná terapia bola súčasťou liečenia starovekých aj indiánskych kultúr. Napomáha nástupu vlastných liečivých síl organizmu.

Access Bars®

ACCESS BARS® je jedna z metód Access Consciousness®. Je to terapia zameraná na jemné dotykové ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa hlboká relaxácia, „čistenie“ doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií a otvorenie vedomia.

Bankovanie

Bankovanie je stará liečiteľská metóda, pri ktorej dochádza k intenzívnemu prekrveniu konkrétnej časti tela. Pomocou podtlaku sa rozhýbavajú stagnácie a podporuje sa cirkulácia krvi v hlbších vrstvách svalov, aj okolo kĺbov.

Moxovanie

Moxovanie patrí medzi liečebné metódy tradičnej čínskej medicíny. Je to jednoduchá a bezbolestná procedúra, pri ktorej sa využíva teplo z horiacej moxy.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je úžasná terapia pre celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Prehreje a uvoľní svaly, zlepší metabolizmus a krvný obeh, prebudí energetické toky, vyživí medzistavcové väzy, uvoľní centrálnu nervovú sústavu, upokojí bolestivé miesta na tele.

Kráľovská masáž

Pri tejto masáži používam jedinečné esencie od Myrty, cez Kadidlo, Céder, Santalové drevo, Yzop, Škoricu, až po Sáronskú ružu. Úžasná masáž, ktorá Vás vtiahne do fascinujúcej histórie.

Vaginálne mapovanie

Metóda na uvoľnenie panvového dna, ktorá uzdravuje telo aj vzťahy. Je jednou z najefektívnejších metód na rozpúšťanie bolestí a stagnácií na emocionálnej a zároveň aj telesnej úrovni. Vaginálne mapovanie je návratom k vyššej citlivosti a vnímavosti.

Čínska energetická masáž

Čínska energetická masáž na podporu imunity vychádza z princípov medicínskeho čchi-kungu, čínskej medicíny a opiera sa aj o poznatky západného lekárstva.

Návrat k harmónii

Život na Zemi vnímam ako CESTU, na ktorej sa Dokonalé Vedomie, ktorého sme súčasťou, rozpomína na svoje možnosti. Naplniť svoj jedinečný potenciál je túžbou každého z nás

Zvuková masáž

Zvuková masáž tibetskými spievajúcimi miskami prináša hlbokú relaxáciu. Precítenie vibrujúcich tónov na tele odbúrava napätie a stres, podporuje samoliečiace schopnosti organizmu.

Meridiánová masáž

Meridiánová masáž je hĺbková masáž celého tela v súlade s plynutím energetických tokov. Ide o komplexnú bioenergetickú praktiku, ktorá dodržuje rytmus harmonického striedania 12 meridiánových fáz podľa staroslovanskej tradície.

Štvorručná relaxačná masáž

Ide o olejovú relaxačnú celotelovú masáž v trvaní 1,5 hodiny. Profesionálne hmaty 2 masérok uvoľnia vaše chodidlá, nohy, zadok, chrbát, ruky, brucho, hruď, hlavu. Používame hmaty z klasickej (alebo švédskej) masáže, ktoré výborne uvoľnia svaly…

VIP masáž

Koncept VIP masáže chrbta súladí s významom anglického výrazu Very Important Person – Veľmi Dôležitá Osoba. Táto masáž je určená tým, ktorí súhlasia, že sú vo svojich životoch veľmi dôležití.

Maderoterapia

MADEROTERAPIA je masáž tela pomocou špeciálnych drevených valčekov. Účinne stimuluje tok lymfy a zrýchľuje metabolizmus spaľovania tukov. Zlepšuje mikrocirkuláciu a zvyšuje prísun živín a kyslíka do tela.

Máte otázku?

Ak ste nenašli čo ste hľadali alebo Vám je niečo nejasné, napíšte mi.

Menu