V Saraca´s Essence Sun ponúkam

Klasická a športová masáž

Masáž prináša relaxačný účinok pre telo aj psychiku, znižuje svalové napätie a môže pomôcť pri rôznych ťažkostiach a nežiadúcich stavoch ako je stres, bolesť hlavy, nespavosť.

Antistresová masáž

Uvoľňujúco-energetická masáž cez oblečenie. Vykonáva sa v sede na špeciálnej ergonomickej stoličke.

Kraniosakrálna terapia

Predstavuje súbor jemných dotykov na tele za účelom harmonizácie kraniosakrálneho systému. Kraniosakrálny systém (cranium = lebka, sacrum = krížová kosť) je vnímaný ako pulzácia mozgovomiechovej tekutiny medzi lebkou a krížovou kosťou.

Raindrop

Raindrop (dažďová kvapka) je spojením uvoľňujúcej masáže a aplikácie esenciálnych olejov terapeutickej kvality.
Je to neinvazívna metóda slúžiaca k posilneniu imunitného systému a k znovunastoleniu harmónie.

Lymfomasáž

Masáž lymfatického systému podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu a pomáha proti opuchom alebo chronickej únave. Je taktiež jednou z najužitočnejších procedúr ovplyvňujúcich znižovanie hmotnosti a elimináciu celulitídy.

Dornova metóda a Breussova masáž

Dornova metóda aktívne pomáha pri bolestiach chrbtice, kĺbov, pri skolióze. Je to jemná manuálna terapia, pomocou ktorej sú kĺby, stavce aj brány energie bezpečne a presne uvedené do pôvodných správnych polôh.

Reflexná masáž chodidiel

Blahodárny spôsob posilnenia imunitného systému cez stimuláciu jednotlivých bodov na chodidle. Nachádzajú sa tu zóny súvisiace s celým telom, pravé a ľavé chodidlo predstavujú dve polovice ľudského tela.

Terapia sviečkami

Táto neinvazívna a prírodná terapia bola súčasťou liečenia starovekých aj indiánskych kultúr. Napomáha nástupu vlastných liečivých síl organizmu.

Tantrická masáž

Tantrická masáž v Saraca´s Essence Sun vychádza z princípov tradičnej indickej tantra masáže. Je rituálom prebudenia a potešenia zmyslov, vyjadrujúcim úctu k telu. Spokojné telo, ktoré je prijaté vo svojej základnej prirodzenosti vytvára podmienky pre naplnený, slobodný a tvorivý život.

Gua Sha, bankovanie, moxovanie

Je prastará čínska technika prekrvenia povrchu pokožky intenzívnym trením s využitím rôznych nástrojov. Masáž sa robí buď na suchú pokožku, alebo s olejom a používa sa spoločne s inými procedúrami ako je bankovanie alebo moxovanie.

K prameňu vnútornej sily

Toto stretnutie/terapia/masáž je o návrate k sebe a k svojej vnútornej sile cez hlbokú relaxáciu.
Dotkneme sa pri ňom Vašich osobných tém cez dýchanie, rozhovor, cez dotyky, vône a zvuky. Stretnutie umožňuje uvoľnenie tela, povolenie kontrolných mechanizmov a spomalenie mysle cez očistné dymové a zvukové rituály a cez zvukovú masáž.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je úžasná terapia pre celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Prehreje a uvoľní svaly, zlepší metabolizmus a krvný obeh, prebudí energetické toky, vyživí medzistavcové väzy, uvoľní centrálnu nervovú sústavu, upokojí bolestivé miesta na tele.

Máte otázku?

Ak ste nenašli čo ste hľadali alebo Vám je niečo nejasné, napíšte mi.

Menu