SA.RA.CA salón ponúka:

VYLADENIE

Život na Zemi vnímam ako CESTU, na ktorej sa Dokonalé Vedomie, ktorého sme súčasťou, rozpomína na svoje možnosti. Naplniť svoj jedinečný potenciál je túžbou každého z nás.

ACCESS BARS

ACCESS BARS® je jedna z metód Access Consciousness®. Je to terapia zameraná na jemné dotykové ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa hlboká relaxácia, „čistenie“ doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií a otvorenie vedomia.

Kraniosakrálna terapia

Predstavuje súbor jemných dotykov na tele za účelom harmonizácie kraniosakrálneho systému. Kraniosakrálny systém je vnímaný ako pulzácia mozgovomiechovej tekutiny medzi lebkou a krížovou kosťou.

ESSENCE masáž

Pri tejto masáži používam jedinečné esencie od Myrty, cez Kadidlo, Céder, Santalové drevo, Yzop, Škoricu, až po Sáronskú ružu. Úžasná masáž, ktorá Vás vtiahne do fascinujúcej histórie.

Raindrop

Raindrop (dažďová kvapka) je spojením uvoľňujúcej masáže a aplikácie esenciálnych olejov terapeutickej kvality.
Je to neinvazívna metóda slúžiaca k posilneniu imunitného systému a k znovunastoleniu harmónie.

Čínska energetická masáž

Čínska energetická masáž na podporu imunity vychádza z princípov medicínskeho čchi-kungu, čínskej medicíny a opiera sa aj o poznatky západného lekárstva.

Breussova masáž

Breussova masáž je vele-jemná masáž chrbta, vhodná aj pre tých, ktorí si kvôli rôznym zdravotným ťažkostiam nemôžu dovoliť relaxačnú masáž chrbta.

Antistresová masáž

Uvoľňujúco-energetická masáž cez oblečenie. Vykonáva sa v sede na špeciálnej ergonomickej stoličke.

Reflexná masáž chodidiel

Blahodárny spôsob posilnenia imunitného systému cez stimuláciu jednotlivých bodov na chodidle. Nachádzajú sa tu zóny súvisiace s celým telom, pravé a ľavé chodidlo predstavujú dve polovice ľudského tela.

Lymfomasáž tela a tváre

Masáž lymfatického systému podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu a pomáha proti opuchom alebo chronickej únave. Je taktiež jednou z najužitočnejších procedúr ovplyvňujúcich znižovanie hmotnosti a elimináciu celulitídy.

MADEROTERAPIA

MADEROTERAPIA je masáž tela pomocou špeciálnych drevených valčekov. Účinne stimuluje tok lymfy a zrýchľuje metabolizmus spaľovania tukov. Zlepšuje mikrocirkuláciu a zvyšuje prísun živín a kyslíka do tela.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je úžasná terapia pre celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Prehreje a uvoľní svaly, zlepší metabolizmus a krvný obeh, prebudí energetické toky, vyživí medzistavcové väzy, uvoľní centrálnu nervovú sústavu, upokojí bolestivé miesta na tele.

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž uvoľňuje telo aj psychiku, znižuje svalové napätie. Môže pomôcť pri rôznych ťažkostiach a nežiaducich stavoch ako je stres, bolesť hlavy, nespavosť.

Bankovanie

Bankovanie je stará liečiteľská metóda, pri ktorej dochádza k intenzívnemu prekrveniu konkrétnej časti tela. Pomocou podtlaku sa rozhýbavajú stagnácie a podporuje sa cirkulácia krvi v hlbších vrstvách svalov, aj okolo kĺbov.

Moxovanie

Moxovanie patrí medzi liečebné metódy tradičnej čínskej medicíny. Je to jednoduchá a bezbolestná procedúra, pri ktorej sa využíva teplo z horiacej moxy.

Štvorručná relaxačná masáž

Masážny zážitok pre fajnšmekrov. Relaxačná olejová masáž od 2 masérok naraz. Užite si dotyky 4 rúk a vychutnajte si relax novým spôsobom.

Sviečkovanie

Sviečkovanie bolo súčasťou prírodného liečenia v našej kultúre po stáročia. Jemným neinvazívnym spôsobom napomáha nástupu vlastných liečivých síl organizmu.

Champi masáž

Champi alebo Indická masáž hlavy – je tradičnou technikou odstraňovania napätia z horných častí tela. Indovia používajú túto masáž v rámci starostlivosti o telo, tvár a vlasy.

Máte otázku?

Ak ste nenašli čo ste hľadali alebo Vám je niečo nejasné, napíšte mi.

Menu