Lymfomasáž tváre

Lymfomasáž tváre je špeciálna ručne vykonávaná masáž, ktorá ma vynikajúci ozdravný, detoxikačný, regeneračný, relaxačný a kozmetický účinok.

Rozprúdi lymfu a veľmi dôsledne, jemne a účinne uvoľní napätie v oblasti tváre, krku a dekoltu. Pomáha preventívne proti migrénam a potláča vznik vrások.

Ošetrenie tváre lymfomasážou trvá 45 minút.

Lymfomasáž tváre sa vykonáva v oblečení, (ak máte voľné tričko/blúzku), alebo v čiastočnom obnažení vrchnej časti tela (samozrejmosťou je prikrytie plachtou/dekou). Nie je potrebná žiadna príprava. Opakovanie je podľa potreby, odporúčam 1x mesačne.

Možnosť zakúpenia balíku 3 lymfomasáží tváre v cene 45,- Eur priamo v salóne.

Čo je LYMFA ?
Section 2
Čo je LYMFA ?

Lymfa je telová tekutina čírej, alebo mierne zakalenej farby, ktorá prúdi v lymfatických cievach a kapilárach. Denne našim telom pretečú 2 až 3 litre lymfy, z toho 60 až 80% v podkoží. Lymfu môžeme nazvať aj čističkou organizmu.

LYMFATICKÝ obeh a jeho proces
Section 2
LYMFATICKÝ obeh a jeho proces

Lymfatický obeh odvádza z tkanív nahromadenú vodu, produkty metabolizmu, cudzorodé a škodlivé látky a vracia ich do krvi, čím dochádza k zmenšeniu opuchov a telesného objemu vôbec, ako aj k celkovému prečisteniu organizmu a aktivácii imunitného systému.

PRIEBEH masáže
Section 2
PRIEBEH masáže

Lymfatická masáž na rozdiel od klasickej masáže (ktorá sa zameriava najmä na svaly a šľachy) pôsobí na lymfatický systém, ktorý je v podkoží. Vykonáva sa plošnými kruhovými a špirálovitými hmatmi s pomalou frekvenciou a malým tlakom, bez použitia olejov.

Masér nežnými hmatmi pohybuje kožou, pod ktorou sú ukryté krehké lymfatické cievy. Táto masáž podporuje detoxikáciu, pomáha proti opuchom a chronickej únave.

Cenník

LYMFOMASÁŽ TVÁRE
20,- Eur/ 45 min.

Menu