Kráľovská masáž

Kráľovská masáž je hýčkanie tela a zmyslov skutočne prepychovým spôsobom. Prostredníctvom 10 vzácnych esencií, ktorých sada bola zostavené na základe najvýznamnejších rastlín spomínaných v Biblii a 2 doplnkových esenciálnych zmesí sa môžete preniesť do časov kráľovnej zo Sáby a kráľa Šalamúna.

Pri tejto masáži používam jedinečné esencie od Myrty, cez Kadidlo, Céder, Santalové drevo, Yzop, Škoricu, až po Sáronskú ružu. Úžasná masáž, ktorá Vás vtiahne do fascinujúcej histórie.

Dávne civilizácie Egypťanov, Peržanov či Rimanov používali tieto esencie na liečenie alebo pri rôznych náboženských obradoch a meditáciách. Vy si môžete vychutnať ich silu a pôsobenie na telo aj dušu pri Kráľovskej masáži.

V čom spočíva PODSTATA ?
Section 2
V čom spočíva PODSTATA ?

Počas masáže aplikujem od hlavy až po chodidlá  rôzne vzácne esencie pomáhajúce harmonizovať telo aj myseľ. Nanášam ich  priamo na určité orgány, alebo na ich meridiánové dráhy. Celkovo je na vaše telo použitých takmer 60 kvapiek blahodárnych čistých esencií Young Living.

TRVANIE masáže
Section 2
TRVANIE masáže

V rámci masáže sú zahrnuté všetky časti tela okrem intímnych partií. Trvanie masáže+aplikácia esencií je 60 minút. Pri 120 minútovej masáži použijem rovnaké množstvo esencií, ale dlhšie masírujem jednotlivé časti tela.

BENEFITY masáže
Section 2
BENEFITY masáže

Kráľovská masáž prináša 1 alebo 2 hodiny voňavej, hlboko harmonizujúcej masáže s množstvom benefitov pre Vaše telo:

  • podpora imunitného systému
  • uvoľnenie mysle
  • zlepšenie dýchania
  • podpora emocionálnej rovnováhy
  • stimulácia kreativity
  • vyrovnanie ženskej a mužskej energie v tele
  • podpora trávenia a kardiovaskulárneho systému

Cenník

KRÁĽOVSKÁ MASÁŽ
55,- Eur/ 60 min.
85,- Eur/ 120 min.

Zdroj informácií o esenciách: www.youngliving.com, ID predajcu: 11362461

Menu