Komplexná celotelová masáž

Komplexná celotelová masáž vychádza z princípov thajskej a tantrickej indickej masáže. Je rituálom prebudenia a uvoľnenia tela a potešenia zmyslov. Smeruje k prebudeniu životnej sily a vitality.

Trvanie samotnej masáže je 90-120 minút, je určená ženám a mužom nad 18 rokov.

Celkovo je potrebné si na komplexnú celotelovú masáž vyhradiť aspoň 2 až 2,5 hodiny. Jej súčasťou je totiž aj rozhovor pred / po masáži, krátky oddych na vstrebanie zážitku, sprchovanie.

Benefity komplexnej celotelovej masáže

 • kvet
  psychický a fyzický relax
 • kvet
  odstránenie stresu a napätia
 • kvet
  prebudenie zmyslov
 • kvet
  obnovenie životnej sily a vitality
Sraca´s Essence Sun Martina
Saraca´s Essence Sun Logo
Priebeh komplexnej celotelovej masáže
Section 2

Priebeh komplexnej celotelovej masáže

Pred samotnou masážou prebieha rozhovor. Pohovoríme si o Vašich očakávaniach a vysvetlíme si priebeh masáže. Trvanie rozhovoru je maximálne 30 minút.

Rituál masáže začína prácou s dychom, naladením sa na seba a na svoje vnútro. Masáž sa vykonáva v bezpečnej atmosfére na matraci, za sprievodu jemnej hudby a svetla. Počas masáže sa postupne dotýkam celého tela, uvoľňujem jeho energetické brány. Vášmu telu je dovolené sa hýbať podľa potreby, emócie je možné vyjadriť zvukom a tým podporiť uvoľnenie energetických blokov.

Pevnejšou technikou Vám premasírujem celé telo od hlavy až po končeky prstov. Smeruje to k spriechodneniu energie, k hlbokému uvoľneniu svalstva a následnej aj energetických blokád. Nie ste iba pasívnym prijímateľom/prijímateľkou dotykov, vyžaduje sa Vaša spoluúčasť cez dýchanie.

S plnou pozornosťou venovanou v daných okamihoch Vášmu telu aj Vašej duši sa zameriavam na celkovú harmonizáciu a uvoľnenie. Táto prvá hodina masáže sa deje nasucho, bez oleja.

Potom nasleduje olejová masáž, pri ktorej používam bio rastlinné oleje, ktoré intuitívne doplňujem vysoko kvalitnými esenciálnymi olejmi. Počas olejovej časti masáže jemne prebúdzam Vaše zmysly a dotýkam sa celého tela vrátane intímnych zón. Môže dôjsť k nabudeniu sexuálnej energie, alebo nemusí. Pri masáži NEJDE o poskytovanie ŽIADNYCH sexuálnych služieb. Vy ste prijímajúca/prijímajuci, ja som dávajúca. Vzájomná interakcia na úrovni dotykov neprebieha. Intímne partie nie sú zámerne stimulované k vyvrcholeniu. Sú iba zahrnuté, ako platná súčasť tela v rámci celostnej masáže.

Cieľom masáže sú príjemné zážitky, nie však zámerné vyvolávanie orgazmických stavov cez stimuláciu intímnych zón. Orgazmické stavy je možné prežívať nezávisle na intímnych orgánoch, čo Vám táto masáž po spriechodnení energetických brán môže sprostredkovať. Ponechaná sexuálna energia, sviežosť a vitalita ďalej slúži k obohateniu Vášho osobného alebo partnerského života.

Ku komplexnej masáži pristupujem s veľkou úctou voči svojmu telu, aj telu klientky/klienta.. Pracujem s unikátnosťou každej osoby, ktorej je masáž poskytovaná, vediem masáž k hodnote najvyššieho prežitku radosti z dotyku, uvoľnenia, povolenia, relaxu tela aj mysle.

Ja som počas masáže odetá v sarongu, Vy ste buď v sarongu alebo v nahote, čo je predmetom našej dohody pri počiatočnom rozhovore. Vážim si osobné hranice klientiek/klientov a v žiadnom prípade ich neprekračujem. Diskrétnosť a bezpečný priestor pri každej masáži sú mojou prioritou.

Komplexná celotelová masáž je jediná masáž pre mužov, pri ktorej pracujem so sexuálnou energiou. Nedá sa skrátiť, ani spojiť s inou masážou. Mojím zámerom je práca s dychom a kultivácia sexuálnej energie, nie jej vypustenie. Pre ženy mám okrem Komplexnej celotelovej masáže v ponuke aj NOVINKU: Vaginálne mapovanie.

Komplexná celotelová masáž
80 €90-120 min.
Menu