Klasická a relaxačná masáž

Klasická masáž prináša relaxačný účinok pre telo aj psychiku, znižuje svalové napätie a môže pomôcť pri rôznych  ťažkostiach a nežiadúcich stavoch ako je stres, bolesť hlavy, nespavosť. Priaznivo vplýva na kožné a podkožné tkanivo, krvný a lymfaticky systém a tým napomáha regenerácii organizmu a udržaniu jeho obranyschopnosti. Patrí medzi najstaršie regeneračné a liečebné prostriedky.

Pri masáži používam na telo rastlinné oleje.  Zároveň sú v priestore cez ultrazvukový difuzér rozptyľované vysokokvalitné esenciálne oleje značky Young Living.

Na požiadanie (alebo po vzájomnej dohode) môžem esenciálne oleje použiť aj pri masáži na telo. Vtedy sa cena masáže zvyšuje na 15,-Eur/30 minút.

Bonusom masáže s esenciami Young Living je hýčkanie a revitalizácia tela olejmi, ktoré sú organické (starostlivo sledované postupy od pestovania po destiláciu), vysoko kvalitné (skutočne koncentrované rastlinné extrakty získavané parnou destiláciou, lisovaním za studena alebo odberom živice) a najmä čisté  (bez škodlivých syntetických látok).


Zdroj informácií o esenciách: www.youngliving.com, ID 11362461

Príďte sa dosýtiť sa dotykom a nechajte sa hýčkať aromaterapiou špičkovej kvality!
Klasická a relaxačná masáž
12 €30 min.
  • chrbát, končatiny, celé telo
Klasická a relaxačná masáž
22 €60 min.
  • chrbát, končatiny, celé telo
Menu