Klasická a relaxačná masáž

Klasická masáž prináša relaxačný účinok pre telo aj psychiku, znižuje svalové napätie a môže pomôcť pri rôznych  ťažkostiach a nežiadúcich stavoch ako je stres, bolesť hlavy, nespavosť. Priaznivo vplýva na kožné a podkožné tkanivo, krvný a lymfaticky systém a tým napomáha regenerácii organizmu a udržaniu jeho obranyschopnosti. Patrí medzi najstaršie regeneračné a liečebné prostriedky.

Pri masáži používam na telo rastlinné oleje a intuitívne dopĺňam esenciami.  Zároveň sú v priestore cez ultrazvukový difuzér rozptyľované vysokokvalitné esenciálne oleje značky Young Living.

Bonusom masáže s esenciami Young Living je hýčkanie a revitalizácia tela olejmi, ktoré sú organické (starostlivo sledované postupy od pestovania po destiláciu), vysoko kvalitné (skutočne koncentrované rastlinné extrakty získavané parnou destiláciou, lisovaním za studena alebo odberom živice) a najmä čisté  (bez škodlivých syntetických látok).

Pri klasickej masáži odporúčam minimálne 30 minút na chrbát alebo iný segment tela (napr. nohy) a 1,5-2 hodiny na celotelovú masáž.


Zdroj informácií o esenciách: www.youngliving.com, ID 11362461

Príďte sa dosýtiť sa dotykom a nechajte sa hýčkať aromaterapiou špičkovej kvality!
Klasická a relaxačná masáž
15 €30 min.
  • chrbát, končatiny, celé telo
Klasická a relaxačná masáž
30 €60 min.
  • chrbát, končatiny, celé telo
Menu