Zvuková masáž

Zvuková masáž tibetskými spievajúcimi misami prináša hlbokú relaxáciu. Umožňuje uvoľnenie tela, povolenie kontrolných mechanizmov a spomalenie mysle.

Tak ako sa vytvárajú kruhy na vode po vhodení kameňa, tak sa šíri zvuk našim telom, ktoré je zložené z viac ako 70% z vody. Vodu obsahuje aj každá bunka, takže harmonické zvuky misy veľmi jemne uvoľňujú bloky a napätie aj na bunkovej úrovni.

Počas zvukovej masáže ležíte v oblečení pohodlne na matraci na zemi a zažijete:

  • očistné dymové a zvukové rituály
  • aplikáciu cenných esenciálnych olejov Young Living
  • aplikáciu pomandrov a kvitesencií Aura-Soma
  • zvukovú masáž tibetskou spievajúcou miskou priamo na telo

Vydymovanie je pradávna metóda energetickej očisty tela, používam na ňu rôzne byliny a živicové drevo Palo Santo.

Esencie Young Living sú dary Zeme, aromatické koncentrované extrakty z rastlín, bylín a stromov. Získavané parnou destiláciou, lisovaním za studena alebo odberom živice za kontrolovaných podmienok. Sú to esencie terapeutickej kvality A.

Pomandre a Kvitesencie Aura-Soma sú rastlinné výťažky v etanole s energiou kryštálov a farieb, slúžiace na prečistenie a vytvorenie energeticky príjemného prostredia, alebo na navodenie žiadaného emocionálneho stavu.

Tibetské misky vydávajú upokojujúce zvuky a jemné vibrácie, ktoré navodzujú pocit vnútornej pohody, stabilizujú energetické centrá do optimálneho vibračného tónu, stišujú nervový systém.

Koshi zvonkohry sú autentické hudobné nástroje z úpätia Pyrenejských hôr s krištáľovo čistým zvukom.

Tibetské misky_saraca.sk

Tibetské misy dokážu svojimi vibráciami navodiť hlboké uvoľnenie na úrovni tela aj mysle. Prepájajú nás s univerzom, umožňujú hlbšie prepojenie so Zemou ako vyživujúcou zložkou nášich tiel.

Odbúravajú napätie a stres, podporujú samoliečiace schopnosti organizmu.

Je iba na Vás, koľko uvoľnenia, povolenia a spomalenia si dovolíte.

Tibetské misky_saraca.sk

Trvanie samotnej zvukovej masáže je 60 minút.

Netreba zabúdať aj na úvodný rozhovor a prípadné zdieľanie po masáži, čiže si na toto stretnutie vyhraďte aspoň 90 minút.

Zvuková masáž tibetskými miskami
30 €60 min.
Menu