Často kladené otázky /FAQ

 • Ako sa môžem objednať?

  Na masáž alebo terapiu sa môžete objednať cez kontaktný formulár, telefonicky, cez sms alebo e-mailom. Druh masáže alebo terapie si vyberiete TU.
  Na požiadavky cez facebook veľmi nereagujem, pretože v online priestore trávim naozaj minimum času. Najspoľahlivejšie ma zastihnete cez volanie alebo sms. Keď pracujem nedvíham, ozvem sa neskôr keď sa mi dá. Termín je najlepšie dohodnúť minimálne deň vopred.
  Som tu pre Vás v pondelok až v piatok od 08:00 do 18:00 h (koniec poslednej masáže). Víkendy pracujem výnimočne, s príplatkom 25% k aktuálnej cene masáže.

 • Môžem platiť aj kartou?

  NIE, platí sa iba v hotovosti. 

 • Môžem masáž/terapiu darovať?

  ÁNO. Zakúpenie poukazu na ľubovoľnú masáž je možné TU.

 • Je potrebné sa pred masážou nejako pripraviť? 

  Na masáž alebo terapiu nie je potrebné sa špeciálne pripraviť. Odporúčam nejesť predtým ťažké jedlo. Ak ste chorý alebo máte nejakú otvorenú ranu, je lepšie masáž preložiť. Pred a po masáži máte možnosť sa osprchovať. Všetko potrebné (mydlo, sprchový gél, šampón, uterák, osuška, plachta, sarong) budete mať k dispozícii. Pri masáži používam rastlinné bio-oleje, ak by ste si priali krém alebo emulziu, upozornite ma pred masážou.
  Pri reflexnej masáži chodidiel predchádza masáži niekoľkominútový uvoľňujúci kúpeľ chodidiel v špeciálnej vaničke.

 • Je možná masáž cez oblečenie? 

  ÁNO. Ak máte problém s obnažením sa a radi by ste zažili relaxačný dotyk, odporúčam Antistresovú masáž, ktorá sa prevádza na špeciálnej stoličke za súčasného oblečenia klienta (košeľa alebo tričko, nohavice alebo sukňa). Viac info TU.
  Taktiež Kraniosakrálna terapia a zvuková masáž K prameňu vlastnej sily sa vykonáva cez oblečenie, je vhodné voľné pohodlné oblečenie (tričko, tepláky). Viac info TU.

 • Je možná iba návšteva a rozhovor, ak si nie som niečím istý/á?

  ÁNO. Po vzájomnej dohode je možná návšteva salónu a zodpovedanie prípadných otázok. V prípade dlhšieho trvania to hodnotím ako konzultáciu, viac info TU.

Menu