ESSENCE masáž

Essence masáž je hýčkanie tela a zmyslov skutočne prepychovým spôsobom. Prostredníctvom 10 vzácnych esencií, ktoré používam pri masáži, sa môžete preniesť do historických časov kráľovnej zo Sáby a kráľa Šalamúna.

Pri Essence masáži používam jedinečné esencie od Myrty, cez Kadidlo, Céder, Cypress, Santalové drevo, Yzop, Škoricu, Onychu až po Myrhu a Sáronskú ružu. Úžasná masáž, ktorá Vás vtiahne do fascinujúcej histórie.

Dávne civilizácie Egypťanov, Peržanov či Rimanov používali tieto esencie na liečenie alebo pri rôznych náboženských obradoch a meditáciách. Vy si môžete vychutnať ich silu a pôsobenie na telo aj dušu pri Essence masáži.

V čom spočíva PODSTATA ?
Section 2
V čom spočíva PODSTATA ?

Počas masáže aplikujem od hlavy až po chodidlá rôzne vzácne esencie pomáhajúce harmonizovať telo aj myseľ. Nanášam ich  priamo na určité orgány, alebo na ich meridiánové dráhy. Celkovo je na vaše telo použitých takmer 30 kvapiek blahodárnych čistých esencií Young Living.

TRVANIE masáže
Section 2
TRVANIE masáže

V rámci masáže sú zahrnuté všetky časti tela (chodidlá, nohy, zadok, chrbát, krk, ruky) okrem intímnych partií. Masáž hlavy a brucha je možné pridať po dohode. Trvanie masáže vrátene aplikácie esencií je 120 minút.

Essence masáž
BENEFITY masáže
Section 2
BENEFITY masáže

Kráľovská ESSENCE masáž prináša 2 hodiny voňavej, hlboko harmonizujúcej masáže s množstvom benefitov pre Vaše telo:

  • podpora imunitného systému
  • uvoľnenie mysle
  • zlepšenie dýchania
  • podpora emocionálnej rovnováhy
  • stimulácia kreativity
  • vyrovnanie ženskej a mužskej energie v tele
  • podpora trávenia a kardiovaskulárneho systému

Cenník

ESSENCE MASÁŽ

85,- Eur/ 120 min.

Zdroj informácií o esenciách: www.youngliving.com, ID predajcu: 11362461

Menu