Čínska energetická masáž

Čínska energetická masáž na podporu imunity vychádza z princípov medicínskeho čchi-kungu, čínskej medicíny a opiera sa aj o poznatky západného lekárstva. Ide o syntézu poznatkov z týchto troch oblastí za účelom postupnej aktivácie nášho obranného systému.

Kombináciou ľahkého dotyku na vitálne centrá, dýchania a cielenej koncentrácie vedomého zámeru dochádza k vylaďovaniu imunitného systému tela.

Ide o dotykovú masáž nasucho cez oblečenie, nepoužíva sa olej. Technika je bodová, nejde o klasické masážne hmaty.

Výsledkom tejto energetickej masáže je uvoľnená myseľ, oddýchnuté telo a zároveň pocit vitality a sviežosti.

Čínska energetická masáž_saraca.sk
PRIEBEH masáže
Section 2
PRIEBEH masáže

Ľahkým a jemným dotykom rúk prechádzam telo na miestach súvisiacich s tonizáciou riadenia imunity, s krvotvorbou a s aktiváciou imunitných reakcií. Súčasne s dotykom vediem do týchto vitálnych centier univerzálnu energiu čchi priamo zo Zdroja. Prepájam hmotnú a energo-informačnú rovinu. Počas masáže sa aktivuje hlboký imunitný, hormonálny a zároveň aj lymfatický systém.

Zámerom tejto energetickej masáže je podpora prirodzeného ladenia Vášho tela na harmóniu a zdravie. Môžete počas nej cítiť rôzne prejavy od tlaku, mravčenia, až po prúdenie energie. Záleží na Vašom naladení a vnímavosti.

Masáž prebieha v oblečení, je vhodné doniesť si niečo pohodlné.

Tak ako po akejkoľvek masáži alebo terapii odporúčam zvýšiť pitný režim na umožnenie odplavovania nežiaducich látok z tela.

Trvanie je 45 minút, alebo viac podľa potreby. Kontraindikáciou Čínskej energetickej masáže sú onkologické ochorenia.

Cenník

ČÍNSKA ENERGETICKÁ MASÁŽ
30,- Eur/ 45 min.

Menu