ANDARY

Andary

Andary….kamene-sklíčka-ošiaľ-klamstvo?……točí sa okolo nich silný vír PRE a PROTI. Sú ľudia, pre ktorých sú obyčajnými sklíčkami za nekresťanskú cenu, rovnako existuje druhá skupina, ktorá ochká nad každou Andarou a rozpráva o jej silných až zázračných účinkoch. Samozrejme pripúšťam aj existenciu neutrálnych postojov…

Poviem vám, ako to mám ja (od prírody šutromilka :D).

Andary vnímam ako vysokovibračné entity. Sprievodcov, ktorí nám umožňujú viac sa otvoriť Zdroju. Pomáhajú so vzostupom a procesom prebudenia vedomia. Sú silnými energetickými vysielačmi, vedú nás nekompromisne k Pravde. Doslova až vyťahujú na povrch tie časti v nás, ktoré nie sú v slobode, láske a pravdivosti.

Navyšujú osobné vibrácie a otvárajú Vedomie. Sú Majstrovskou formou minerálnej ríše.

Vypadajú ako sklo, ale nie sú ľudmi vyrobeným sklom. Sú skôr príbuzné obsidiánom. Monoatomické Andary vznikajú zahrievaním monoatomických metalických prvkov pri vysokej teplote, najčastejšie sa vyskytujú v blízkosti vulkánov. Vzorky pôdy z miest, kde sa prirodzene vyskytujú, vykazujú viac ako 70 monoatomických metalických elementov ako je zlato, striebro, irídium, rhodium, chróm, platina a ďalšie.

Okolo Andár panuje veľa „tajomna“, vyskytujú sa dezinformácie, predávajú sa falzifikáty. Je pomerne zložité sa v tom orientovať.

Pravá monoatomická Andara sa s vami prepojí aj cez fotku alebo video. Je to prepojenie viac cez srdce a cítenie, než cez myseľ. Nie je až tak potrebné čítať popisy, prospešnejšie je sa iba naladiť, odovzdať sa a cítiť.

Andary majú silné liečivé schopnosti, otvárajú srdce a otvárajú náš vnútorný svet posvätnej múdrosti.

Andaru, ktorá má slúžiť na Vašej ceste osobného rozvoja a majstrovstva rozpoznáte a pocítite. Buď je tam silné ÁNO, alebo nie. Netreba to prehodnocovať, premýšľať nad tým, nútiť sa do niečoho.

Pri mojom prvom stretnutí s pravými monoatomickými Andarami ma neuveriteľne priťahovali, a to som ani netušila, čo to je. Boli pre mňa ako magnet.
Keď som ich držala v ruke, vynárali sa zahmlené spomienky na dávne časy minulých civilizácií, kedy sme s takýmito energiami vedome pracovali. O niekoľko mesiacov som absolvovala jedno liečenie, pri ktorom boli použité a vtedy som sa rozhodla. Je čas na Andary.
Ubehlo ďalších pár mesiacov, než ku mne prvé Andary pricestovali. A nasledovali zložité týždne, pri ktorých sme sa vzájomne ladili. To je tiež typická črta Andár. Keď si Vás vyberú, nejaký čas zaberie vzájomný „tunning“. U mňa to trvalo približne 2,5 týždňa. Po tomto čase som sa ráno zobudila a uvedomila si, že som sa už normálne vyspala…že to nebola ďalšia čudná noc síce spánku, ale aj zvláštnych snov a ranného pocitu „Uff, to bola zase fuška“.

Teraz sme s Andarami na spoločnej vlne. Stále ma prekvapujú svojimi schopnosťami a možnosťami. Cením si ich prítomnosť v mojom živote a spolupráca mi robí radosť.

Pri pripravenosti klientov ich používam ich aj pri terapiách v mojom salóne.

Tieto slová sú napísané podľa mojich pocitov, informácie sú čerpané aj zo stránok uvedených nižšie.                                                         Martina, marec 2021

DODATOK december 2021: keďže medzičasom sa trh s Andarami rozbehol aj u nás a občas sa ma niekto na základe tohto článku opýta, či Andary sprostredkovávam, tak pripájam kontakt na Barbaru, u ktorej si tieto malé transformátory energie a premeny môžete zaobstarať. Zaoberá sa nimi naozaj naplno – BARBARA VANČOVÁ 0911 430 355. https://instagram.com/barbaravancova

2 komentáre

2 komentáre. Leave new

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú emailovú adresu.

ANDARY
Andary
Andary
Menu